razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Certyfikat CPC

Leonard Walczak 2021-05-30 0 komentarzy
Certyfikat CPC

Prowadzenie własnej spółki także za granicą wymaga od właścicieli znajomości przepisów obowiązujących w danym kraju, dlatego tak wiele osób podejmuje współpracę z kancelarią adwokacką. Marka Ready2Go wspiera klientów zarówno w samej rejestracji wybranego podmiotu, jak również uzyskaniu określonej licencji, którą jest certyfikat CPC. Oczywiście adwokaci zapewniają także doradztwo prawne, prowadzenie księgowości i udostępniają wirtualne biuro z adresem w jednym z polskich miast (m.in. Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu).

Certyfikat na przewóz rzeczy jest wymagany w przypadku prowadzenia działalności w zakresie krajowych oraz międzynarodowych dostaw różnego rodzaju produktów. Tego rodzaju licencja może zostać użyczona przez inny podmiot, co znacznie przyspiesza całą procedurę i ułatwia rozpoczęcie działalności. Kancelaria pomaga klientom w zdobyciu niezbędnego certyfikatu kompetencji w transporcie. Co więcej, na stronie można zapoznać się z ofertami gotowych spółek wraz z licencjami na:

  • przewóz osób fizycznych/taxi,
  • spedycję (pośrednictwo przy przewozie rzeczy),
  • transport międzynarodowy rzeczy.

Osoby zainteresowane nabyciem jednej ze spółek powinny najpierw skontaktować się z przedstawicielem kancelarii w celu omówienia szczegółów oraz doboru odpowiedniego podmiotu. Następny krok to sporządzenie wszystkich wymaganych dokumentów i umówienie się na ich podpisanie u notariusza. Kancelaria zajmie się zgłoszeniem wszystkich zmian dotyczących nowego właściciela czy adresu spółki do KRS oraz urzędu skarbowego. 

Skomentuj wpis