razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Drzwi zewnętrzne z programu Czyste Powietrze – co warto wiedzieć?

Grzegorz Maciejewski 2023-07-30 0 komentarzy
Drzwi zewnętrzne z programu Czyste Powietrze – co warto wiedzieć?

Osoby, które chcą kupić drzwi zewnętrzne w dobrej cenie, powinny dowiedzieć się więcej na temat programu „Czyste Powietrza”.

Przede wszystkim wybrane artykuły muszą spełniać wymagania techniczne dotyczące przenikalności cieplnej, które zostały określone w rozporządzeniu ministra infrastruktury. W asortymencie przedstawionym na stronie internetowej drzwi-cal.pl znajdują się wysokiej klasy, certyfikowane drzwi zewnętrzne. „Czyste Powietrze”obejmuje trzy poziomy dofinansowania, mianowicie:

  • podstawowy – przeznaczony dla osób fizycznych, których roczny dochód jest wyższy niż 135 000 zł. W ramach dotacji można uzyskać do 66 000 zł na kompleksową termoizolację. Obniża to koszt drzwi o 40%,

  • podwyższony – miesięczny dochód danej osoby nie może przekraczać 2651 zł. Dotacja wynosi maksymalnie 99 000 zł, a drzwi zewnętrzne i garażowe będą tańsze o 60%,

  • najwyższy – do progu kwalifikują się osoby fizyczne, których miesięczny dochód nie przekracza 1526 zł i w ramach programu otrzymają maksymalnie 135 000 zł. Za drzwi wystarczy zapłacić jedynie podatek VAT.

Pracownicy firmy pomogą w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz udzielą dodatkowych informacji na temat oferty.

Wybór tego renomowanego producenta to gwarancja usług na najwyższym poziomie oraz terminowej realizacji każdego zlecenia.

Skomentuj wpis