razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Ekologiczne słomki bambusowe

Kornelia Szczepańska 2021-01-19 0 komentarzy
Ekologiczne słomki bambusowe

Warto zdecydować się na wymianę plastikowych akcesoriów kuchennych na w 100% ekologiczne. Firma MyHappyOcean przedstawia na stronie internetowej bogaty asortyment eco opakowań, które idealnie sprawdzą się w domach, jak i lokalach serwujących dania i napoje. Sklep online gwarantuje konkurencyjne ceny, skuteczne zabezpieczenie zamówienia na czas transportu oraz szybką realizację zlecenia. Wielu klientów zamawia specjalne słomki wykonane z mączki kukurydzianej, papieru, słomy, trzciny oraz bambusa. Te ostatnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników e-sklepu, bo do słomek dodawana jest specjalna szczoteczka, która pozwala dokładnie umyć wnętrze.

Słomki bambusowe dostępne są w atrakcyjnych cenach i w paczkach, które mieszczą aż 12 sztuk. Na stronie internetowej podana jest cena netto oraz brutto. Zamawiający może dodać produkt do listy zakupów lub zdecydować się na porównanie poszczególnych artykułów. Firma proponuje nie tylko dostawę pod podany wcześniej adres, ale również udostępnia możliwość osobistego odbioru.

Ekologiczne słomki wykonane z bambusa idealnie sprawdzają się do ciepłych oraz zimnych napojów. Zostały wyprodukowane z dbałością o jakość oraz higienę. Długość takich słomek to 23 cm, a średnica 10 mm. Po użyciu warto przechowywać je w suchym pomieszczeniu i chronić przed wilgocią. Wszystkie pytania dotyczące zamówień hurtowych, dostępności bambusowych akcesoriów, klienci przesyłają w e-mailach. Wiele cennych informacji o eko wyposażeniu i pojemnikach znajduje się na stronie WWW.

Skomentuj wpis