razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Gdzie kupić serwosilniki?

Matylda Kaźmierczak 2020-11-14 0 komentarzy
Gdzie kupić serwosilniki?

Powyższa firma od lat ściśle współpracuje z najlepszymi producentami na rynku. W jej asortymencie czekają najwyższej jakości serwosilniki renomowanej marki JVL z serii MAC. Jest to sprzęt wyróżniający się wysoką wydajnością i pierwszorzędną efektywnością kosztową. Użytkownicy mogą liczyć ponadto na cichą pracę, niskie koszty operacyjne i instalacyjne, a także szybki, bezproblemowy montaż. Na uwagę zasługuje również łatwość użytkowania i małe prawdopodobieństwo zakłóceń elektrycznych.

Dzięki swoim znakomity właściwościom użytkowym i wysokim parametrom technicznym opisywane komponenty są chętnie wykorzystywane w różnych aplikacjach, sprawdzając się między innymi w systemach material handling, etykieciarkach, stołach 3-D, maszynach tnących, drukujących i wielu innych.

Wszystkie modele z serii MAC wyposażone są w moduł rozszerzeń, co przekłada się na imponującą kompatybilność - moduł umożliwia połączenie z niemal każdą aplikacją np. poprzez Industrial Ethernet (m.in. Profinet, Ethernet/IP, EtherCAT, PowerLink, SERCOS, MODBUS TCP/IP) CANopen, Profibus, a także RS-232, RS485, Bluetooth, WLAN i ZigBee. Do tego dochodzą duże możliwości customizacji urządzeń, dzięki czemu konstruktorzy każdorazowo mogą liczyć na całą niezbędną funkcjonalność.

Firma AMG Automatyka to ceniony partner, który zawsze odpowiada na oczekiwania i potrzeby swoich klientów. W jego katalogu produktowym czekają setki zaawansowanych rozwiązań, w tym również najbardziej nowoczesna elektronika przemysłowa sygnowana logo TWK.

Skomentuj wpis