razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Gdzie w Lublinie dostępne są ubezpieczenia dla firm?

Kinga Pawłowska 2022-09-18 0 komentarzy
Gdzie w Lublinie dostępne są ubezpieczenia dla firm?

Prowadzenie własnej firmy nie należy do najprostszych i jest obarczone sporym ryzykiem. Właśnie dlatego, tak wielu przedsiębiorców decyduje się na wykupienie polisy OC (odpowiedzialności cywilnej), a także dodatkowych produktów, takich jak ubezpieczenie m.in.:

  • budynków i mienia,
  • mienia w transporcie,
  • na życie dla pracowników (grupowe).

Wybór zakresu ochrony może okazać się trudny, dlatego warto skonsultować tę kwestię z doświadczonym agentem współpracującym na co dzień ze znanymi TU. Na terenie Lublina ubezpieczenia dla firm są oferowane przez agencję Ubezpieczenia Paulina Wilczak, która działa na rynku od lat i zapewnia wsparcie osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Agent dobierze odpowiednią ochronę przedstawicielom przeróżnych branż z uwzględnieniem wszystkich indywidualnych potrzeb.

Na stronie można zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług oraz danymi kontaktowymi. Firma obsługuje klientów z całej Polski, dzięki prowadzeniu obsługi zdalnej (telefonicznie lub przez wiadomości e-mail). Agencja współpracuje z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak AXA, Ergo Hestia, Compensa, Link4, Concordia czy Balcia. Poza ubezpieczeniami dla firm, w ofercie dostępne są też polisy komunikacyjne (OC, AC, NNW, Assitance), na życie, rolne czy ubezpieczenia domu i mieszkania. 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy agenta?

Doświadczony pracownik agencji wyjaśnia klientowi wszystkie punkty podpisywanej umowy oraz zakresu obowiązującej ochrony. Natomiast dzięki współpracy z TU może zaoferować dodatkowe zniżki. 

Skomentuj wpis