razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Kostka do upraw Grodan

Anita Jankowska 2021-11-23 0 komentarzy
Kostka do upraw Grodan

Na stronie online dostępnej pod adresem tanieuprawianie.pl można zapoznać się z bogatym asortymentem produktów i urządzeń przeznaczonych do domowych upraw. Wszystkie propozycje pochodzą od renomowanych producentów, takich jak m.in. marka Grodan, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kostek z wełny mineralnej do upraw. W ofercie można znaleźć tego rodzaju artykuły w różnej formie i wielkości, m.in.:

  • kostki w romiarach 7,5 x 7,5 cm, 10 x 10 cm, 4 x 4 cm, 15 x 15 cm,
  • maty z wełny o wielkości 100 x 15 x 7,5 cm,
  • taca podzielona na małe kostki (77 lub 150 sztuk).

Podłoże wykonane z wełny mineralnej gwarantuje wysoki poziom wilgoci oraz stały dostęp do tlenu. Najczęściej materiał z wełny mineralnej jest łączony z nawadnianiem automatycznym lub kropelkowym w celu osiągnięcia maksymalnych efektów. 

Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego proponowanego podłoże, a także opiniami dotychczasowych klientów. Sprzedawca współpracuje jeszcze z takimi producentami jak m.in. BIOTERM, BudBox, ELEKTROX, GHE, Herbgarden oraz Integra. Klienci mają możliwość skompletowania całego zestawu do upraw domowych (podstawowego lub zaawansowanego) oraz zakupienia pojedynczych akcesoriów. Z kolei na prowadzonym blogu dostępne są branżowe ciekawostki oraz liczne porady.

Skomentuj wpis