razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Maty do dezynfekcji obuwia i inne metody dezynfekcji dla rolnictwa - co wybrać?

Jagoda Michalska 2022-05-14 0 komentarzy
Maty do dezynfekcji obuwia i inne metody dezynfekcji dla rolnictwa - co wybrać?

Ma na celu oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa, między innymi powstawaniu chorób i ich przenoszeniu się - między zwierzętami, ale też między nimi i ludźmi. Sposobów na to jest wiele, a najlepsze można znaleźć w ofercie firmy BALDOOR, która doskonale zna się na tej kwestii. Warto zatem zajrzeć na jej stronę i uzupełnić swoją ochronę w gospodarstwie o produkty, jakich jeszcze się nie posiada.

Podstawę stanowią maty dezynfekcyjne przejściowei przejezdne, które należy umieszczać w różnego rodzaju miejscach, w których odbywa się komunikacja, na przykład przed wejściami i wjazdami do miejsc bytowania zwierząt. Służą one wygodnej dezynfekcji obuwia ludzi oraz opon pojazdów, czyli miejsc, na których najłatwiej przenoszą się zarazki. Korzystanie z takich produktów jest zatem bardzo proste, a one same są wytrzymałe (także na duże obciążenia) oraz trwałe.

Chcąc, by ochrona była jeszcze skuteczniejsza, także ludzi, nie tylko zwierząt, warto zaopatrzyć się również w specjalnematy do dezynfekcji obuwia. One także są proste w użyciu i, oczywiście, mają znacznie bardziej zaawansowane działanie niż zwykłe wycieraczki, zatrzymujące jedynie zanieczyszczenia mechaniczne.

Uzupełnieniem dla posiadania takich produktów powinna być systematyczna dezynfekcja, ograniczająca liczbę zarazków, których na stałe nie można się pozbyć. Można ją wykonywać poprzez zamgławianie, zaopatrując się w poręczny i łatwy w użytkowaniu zamgławiacz. Jego samodzielne zastosowanie jest dużo praktyczniejsze niż korzystanie z fachowych usług ze względu na częstotliwość, z jaką powinno się wykonywać takie zabiegi.

Skomentuj wpis