razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Neony reklamowe

Bruno Kubiak 2020-12-02 0 komentarzy
Neony reklamowe

Współcześnie wybicie się z komunikatem reklamowym na tle konkurencji jest bardzo trudne, ponieważ w przestrzeni miejskiej na każdym kroku spotykane są plakaty, billboardy czy inne nośniki. Część z nich ma niewiele wspólnego z estetyką, co negatywnie  wpływa na wygląd ulic. Zupełnie inaczej jest z neonami, które, odpowiednio zaprojektowane, cieszą oczy przechodniów. Ich stworzenie można zlecić specjalistom z Tigled. Jest to doświadczona firma współpracująca z klientami o różnych potrzebach, którzy chcą zainwestować w profesjonalną reklamę świetlną.

Odbiorcy takich reklam zwracają na nie uwagę niezależnie od pory dnia, co przekłada się na zwiększenie zysków ich posiadaczy. Zachęcają one do odwiedzenia restauracji czy innego lokalu lub zapoznania się z ofertą danej firmy. Neony są znacznie tańsze w porównaniu do reklam emitowanych w mediach tradycyjnych bądź internecie, dlatego sprawdzają się szczególnie wśród niewielkich przedsiębiorstw oraz osób z ograniczonym budżetem. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, a ich diody nie nagrzewają się nawet po wielu godzinach świecenia.

Neony, poza funkcją reklamową, są także dekoracją. Tworzy się je na indywidualne zamówienie klienta, co oznacza, że decyduje on o ich kolorze, kształcie czy wzorze. Reklamy neonowe odznaczają się energooszczędnością, dlatego jest to tanie narzędzie marketingowe, przynoszące satysfakcjonujące efekty. Napisy lub grafiki widoczne są z dużej odległości nawet po zapadnięciu zmroku. Mogą być one wystawiane na promieniowanie słoneczne, ujemne temperatury czy opady deszczu.

Skomentuj wpis