razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Platforma tptp2

Urszula Jakubowska 2020-03-29 0 komentarzy
 Platforma tptp2

Gdzie można zamówić platformy samochodowe w atrakcyjnej cenie? Wielu właścicieli aut zadaje to pytanie. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła firma Reha Błoch z Poznania. Oferuje ona klientom platformę parkingową TPTP2. Są to podnośniki hydrauliczne, które sprawdzą się w niskich pomieszczeniach garażowych. Ten model platformy pozwala na garażowanie aut do 2000 kg. Jak działa urządzenie? Jest to konstrukcja do parkowania aut typu sedan. Podnośnik wyposażony jest w zespół hydrauliczny i panel sterujący. Przesuwa się on w pionie. Zanim górne auto zostanie opuszczone, dolny samochód musi opuścić stanowisko. Platforma wyposażona jest w elektryczne i ręczne blokady, w tym w blokadę zapobiegającą spadaniu górnego auta. Maksymalną wysokość podnoszenia można także regulować.

Zaprezentowane platformy mają wiele zalet. Warto wymienić choćby:

  • podnoszenie i opuszczanie platformy odbywa się praktycznie bez hałasu,
  • urządzenie jest proste w montażu i bezpieczne w użytkowaniu,
  • prosta obsługa na panelu sterującym,
  • urządzenie nadaje się do użytku domowego, a także w miejscach użyteczności publicznej.

W ofercie firmy są platformy samochodowe zależne i niezależne. Oba typy podnośników mogą być stosowane na parkingach i w garażach. Platformy zależne nadają się zwłaszcza do prywatnego użytku. Niezależne podnośniki zaś znajdują szerokie zastosowania na parkingach ogólnodostępnych. W ofercie są dostępne modele zautomatyzowane i wielopoziomowe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy. Jest ona wyłącznym przedstawicielem w Polsce producenta platform Mutrade. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Skomentuj wpis