razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Prace wysokościowe przy naprawie elewacji - jaki cennik?

Karolina Cieślak 2022-10-07 0 komentarzy
Prace wysokościowe przy naprawie elewacji - jaki cennik?

Uszkodzenia elewacji mogą mieć też inną przyczynę. Nierzadko są wynikiem prac związanych z wymianą okien lub innych czynników mechanicznych, na przykład działalności zwierząt i ptaków. W miastach, gdzie wykorzystuje się przestrzeń ściany do zawieszania na niej treści reklamowych, także łatwo o powstanie podczas tej czynności szpecących dziur lub odpadnięć tynku. Największym wrogiem czystości elewacji jest osiadający na nich kurz, który szybko powoduje jej szarzenie oraz sprawia, że wygląda nieestetycznie.

Oczyszczanie i uzupełnianie nawierzchni ścian domów jednorodzinnych czy wielorodzinnych warto przeprowadzać cyklicznie. Ma to wpływ nie tylko na wygląd, ale też na stan całej konstrukcji. Okresowe odświeżanie koloru można połączyć z odgrzybianiem. Pojawiająca się na elewacji pleśń może w krótkim czasie wniknąć w głąb mieszkań, powodując poważne zatrucia i choroby. 

Biorąc pod uwagę korzyści, jakie można uzyskać, zlecając czyszczenie ścian sprawdzonej ekipie, koszt takiej usługi nie zawsze okazuje się poważnym obciążeniem budżetu. Warto pamiętać, że na wysokość opłaty wpływają takie czynniki, jak chociażby metraż, z którego należy usunąć brud oraz ilość miejsc do uzupełnienia, jeśli mowa o reperacji warstwy tynku na elewacji. Jak widać, za każdym razem, jeśli chodzi oprace wysokościowe, cennik jest ustalany indywidualnie.

Firmą, która od lat świadczy usługi alpinistyczne w zakresie modernizacji ścian na budynkach o różnej wysokości, jest HiJOB Marek Charusta. Jej kadra realizuje zlecenia od osób prywatnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Gwarantuje personalne podejście do każdego klient oraz niewygórowane stawki za swoje świadczenia. Zapewnia krótkie terminy realizacji.

Skomentuj wpis