razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Samochodowe anteny, kosmetyki i części motoryzacyjne - gdzie kupić?

Franciszek Czarnecki 2023-09-10 0 komentarzy
Samochodowe anteny, kosmetyki i części motoryzacyjne - gdzie kupić?

Wysokiej klasy płyny eksploatacyjne

W szerokiej ofercie handlowej znajdują się niezbędne oleje i smary, które zapewniają prawidłowe działanie układu paliwowego, hamulcowego, chłodzącego, kierowniczego.  W tej kategorii produktowej firma Regmot oferuje płyn:

  • silnikowy - który  pozwala na redukcję tarcia między ruchomymi częściami oraz na utrzymanie głównej jednostki napędowej w odpowiedniej temperaturze. Do wyboru są wersje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne,
  • hamulcowy - zwiększający ciśnienie w układzie, co umożliwia sprężanie klocków hamulcowych do tarcz,
  • wspomagania kierownicy - ułatwiający manewrowanie samochodem,
  • do spryskiwaczy -  jest używany do czyszczenia przedniej szyby. Zapobiega osadzaniu się kurzu, brudu i zanieczyszczeń drogowych.

Chemia motoryzacyjna do całorocznej pielęgnacji pojazdu

W katalogu są profesjonalne kosmetyki samochodowe, które zabezpieczają zarówno wewnętrzne elementy pojazdu, jak i zewnętrzne części. Ta kategoria produktowa obejmuje m.in. preparaty do czyszczenia i mycia szyb, reflektorów, błotników, zderzaków i innych elementów karoserii. W atrakcyjnych cenach można kupić wysokogatunkowe woski oraz szampony.

Do pielęgnacji i ochrony lakieru firma proponuje środki do konserwacji powłok karoseryjnych. W zależności od potrzeb i preferencji można kupić woski w płynie, paście lub sprayu. W ciągłej dystrybucji jest także wysokiej jakości chemia motoryzacyjna do czyszczenia plastikowych, drewnianych i chromowanych elementów.

Zewnętrzne wyposażenie

W tej kategorii dostępna jest uniwersalna antena samochodowa, która pasuje do pojazdów większości marek. Wycieraczki, uchwyty do mocowania bagażnika dachowego, owiewki to kolejne akcesoria dostępne w ofercie firmy.

Skomentuj wpis