razembezpieczniej.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Taśma pakowa

Franciszek Czarnecki 2021-02-13 0 komentarzy
Taśma pakowa

Asortyment prezentowanej firmy jest bardzo szeroki. Jej klientami są przede wszystkim firmy zajmujące się szeroko pojętą logistyką, zakłady produkcyjne, różnego typu hurtownie, sklepy prowadzące sprzedaż wysyłkową oraz magazyny. Taśmy, folie i urządzenia są produkowane w oparciu o dość rygorystyczne kryteria wytrzymałości i jakości. Zastosowanie każdego towaru jest szczegółowo opisane w katalogu dostępnym na Ebordi.pl.

Wśród najczęściej sprzedawanych artykułów znajduje się taśma pakowa o różnej specyfikacji. Do pakowania najczęściej wybierane są taśmy transparentne oraz brązowe. Pierwszy rodzaj sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie ślady klejenia mogą wpływać na odbiór całego towaru. Z kolei barwiona wersja nadaje się do pakowania ładunków, które są pakowania w kartony zastępcze lub są dodatkowo zabezpieczane folią stretch. Sprzedawca oferuje taśmy o różnej długości i szerokości. Mają one zastosowanie w aplikacji ręcznej oraz maszynowej. Kupujący podczas analizy oferty powinni zwrócić uwagę na rodzaj poszukiwanego produktu. 

Inny rodzaj mocowania, po który bardzo często sięgają klienci to taśma dwustronna wzmocniona. Korzystają z niej osoby pracujące w branży budowlanej, remontowej, szeroko pojętej reklamie, administracji i w magazynach. Dzięki wykorzystaniu silnego kleju taśma jest w stanie utrzymać nie tylko lekkie materiały, jak plastik, karton czy inne tworzywa sztuczne, ale także elementy metalowe i drewniane. Bardzo często dwustronne klejenie jest stosowane podczas montażu wykładzin podłogowych. 

Skomentuj wpis